Trexo Wheels made in Türkiye !!

Bu günkü incelememizi medya reklam ve ürün tanıtımı çekimi yapan editörlerin işine fazlaca yarayacak bir üründen bahsedeceğiz. Trexo Wheels


Trexo Wheels düz zeminler üzerinde lineer, dairesel ve karışık görüntüler alınmasını sağlıyor. Hareketli çekimler ve video içerikleri için ideal olan ve sadece 1,1 kg ağırlığındaki cihaz; 2.7 kg’a kadar olan cep telefonları, DSLR kameralar ve aynasız kameralarla da kullanılabiliyor.

Trexo Wheels aynı zamanda 4 saate kadar kullanıma imkan sağlayan pil ömrüne sahip.Sınırsız ve özgürce rota çizilmesini sağlayan Trexo Wheels ile komplike kamera hareketlerinin kontrolü sezgisel tasarıma sahip iOS ve Android uygulamaları üzerinden erçekleştirebiliyor. Trexo Wheels ile çizilen lineer, dairesel ya da komplike kamera hareketlerini tek bir tuşla TimeLapse videolara dönüştürmek ve üzerinde bulunan port sayesinde kamerayı istediğiniz şekilde tetiklemek mümkün. Kullanıcılar mobil bir cihaza ihtiyaç duymadan lineer ve dairesel hareketleri Trexo Wheels’e öğreterek çok pratik ve hızlı bir şekilde etkileyici çekimler yapabiliyor.

Kamera Yolu Modu sayesinde, entegre Görüntü İşleme Teknolojisinin yardımıyla karmaşık kamera hareketi oluşturmak için birkaç kilit nokta koyabilirsiniz. Düz, eğri çizgiler çizebilir ve bunları saniyeler içinde çok noktalı yollar için birleştirebilirsiniz. Trexo Wheels ile istediğiniz herhangi bir nesnenin etrafında dairesel hareket yapabilir ve hareketin keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Ayrıca TurnTable Kit ile 360 derece ürün çekimlerini ve videolarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Pikap kitini ister düz bir zeminde isterseniz de tripod üzerinde kullanabilirsiniz, bu size istediğiniz yerde çekim yapma özgürlüğü verir. Turn Table kiti, farklı kurulumlar için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkle gelir.
3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör